تبلیغات
ندای آژوان - » آخرین تحولات میدانی شرق استان دیرالزور/ پیشروی هزار و ۷۰۰ کیلومتری نیروهای کُرد در شرق رود فرات +عکس و نقشه میدانی

ندای آژوان - » آخرین تحولات میدانی شرق استان دیرالزور/ پیشروی هزار و ۷۰۰ کیلومتری نیروهای کُرد در شرق رود فرات +عکس و نقشه میدانی

جدیدترین اخبار نظامی دنیا را از ما بخواهید

جدیدترین اخبار نظامی دنیا را از ما بخواهید

ندای آژوان - » آخرین تحولات میدانی شرق استان دیرالزور/ پیشروی هزار و ۷۰۰ کیلومتری نیروهای کُرد در شرق رود فرات +عکس و نقشه میدانی جدیدترین اخبار نظامی دنیا را از ما بخواهید

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
نیروهای دموکراتیک کُرد در ادامه عملیات علیه تروریست های داعش در شرق استان دیرالزور با پشتیبانی جنگنده ها و توپخانه ائتلاف غربی توانستند در محورهای مختلف پیشروی کنند.

نیروهای کُرد پس از درگیری های چند ساعته با عناصر تروریستی داعش در شرق رود فرات موفق شدند روستاهای « الدحو،حسون و حسون الباشا» را در حومه شهر « الشدادی» به کنترل خود در بیاورند.

** برای دیدن نقشه در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید**

یک منبع میدانی در گفت وگو با میلیتاری نیوز اعلام کرد: نیروهای دموکراتیک کُرد در جریان عملیات در شرق رود فرات توانستند میدان های نفتی « ازرق، غلبان، یونس، شعیطات، الشدیها، ابوحردان، الکشمه و الکشمه جنوبی» را از اشغال عناصر تروریستی داعش خارج کنند.

عملیات نیروهای کُرد برای تسلط و تصرف منطقه « الهجین» ادامه دارد؛ نیروهای دموکراتیک کُرد درصدد هستند منطقه « الباغور» را از اشغال تروریست ها خارج کنند که تاکنون ناموفق بوده اند.

به گزارش میلیتاری نیوز، نیروهای دموکراتیک کرد تاکنون مساحتی نزدیک به هزار و ۷۰۰ کیلومتر مربع را در شرق رود فرات به کنترل خود درآورده اند؛ مساحتی نزدیک به ۴ هزار و ۷۰۰ کیلومتر مربع در این محور همچنان در اشغال گروه تروریستی داعش است.


براساس اعلام منابع میدانی راهبرد گروه تروریستی داعش در مقابله با نیروهای دموکراتیک کُرد عقب نشینی از مناطق تحت اشغال در شرق رود فرات با کمترین تلفات ممکن است که تاکنون اجرا شده است.

** برای دیدن نقشه در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید**

یک منبع میدانی در گفت وگو با میلیتاری نیوز از اهمیت حفظ عناصر تروریستی داعش برای آمریکا خبر داد و گفت: آمریکایی ها درصدد هستند کمترین خسارت به تروریست های داعش وارد شود چرا که در آینده می خواهند از آنان در نقاط دیگر استفاده کنند.

این منبع میدانی با بیان این که آمریکایی ها درصدد انتقال عناصر تروریستی به سایر کشورهای منطقه هستند، گفت: اشغال کامل مناطق شرقی رود فرات راهبرد دیگر آمریکایی ها است چرا که آنان درصددهستند با بهانه حمایت از نیروهای دموکراتیک کُرد به اشغالگری در شرق سوریه ادامه دهند.

به گزارش میلیتاری نیوز، جنگنده های عراقی هم در روزهای اخیر حملاتی را علیه تروریست های داعش در شرق رود فرات انجام دادند؛ مواضع تروریست ها در محدود « تل الشایر، و مناطق جنوبی الدشیشه» هدف قرار گرفته شدند.تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 | 09:46 ق.ظ | نویسنده : پارسا فرهادی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.